nav-left cat-right
cat-right

Ka reiškia spanuoti Dvasia

pavojus tavo gyvybei.

Panašios reikšmes

Dviratis važiuoti dviračiu Ėdžios Tvanas Aligatorius Banditas Dvasia Ietis Epidemija Ežeras Giminės Mašinos juodos, karštos, pro jas vaikščioti Šautuvas Iškilti aukštai ir skraidyti padangėse Sunkiai į kalną lipti ir neįlipti Marmuras Mėnulis Plūgas, juo arti Salotos, jas su grietine valgyti Šulinys .

Komentarų: 3 »

 1. avatar nav-left

  ka reiskia sapnuoti zmogu su demono akimis kurio nepazysti?

  nav-left
 2. avatar
  Sandra rašė:
  nav-left

  Sapnavau, kad nuo vaikystes augau su dvasia,kuri grojo smuiku ir visada ta pačia melodija. Žinojau,kad tai vyriškos lyties dvasia. Kai užaugau pradėjau matyti kitu dvasių šešėlius,tada kai toji vyriškoji dvasia grodavo smuiku. Sykį ėjau gatve su seserim ir pamačiau moters dvasia su juoda senoviska suknele, aš pajaučiau pavojų tada isvydau dar tokias kelias dvasias ir pradėjau bėgti žinodama,kad jos nori mane nužudyti ir vienintele vieta kur begau buvo senas namas kuriame yra ta vyriškos lyties dvasia. Uzlipusi kopeciom aš sušukau ‘Išgelbėk mane!’ tada pirma karta isvydau ta dvasia, tai buvo jaunas vyras kuris priėjo prie manęs ir pasake ‘Pasitikėk manim’ ir mes sokom is to namo ant važiuojančio traukinio aš nusileidau labai minkstai nes jis mane apsaugojo.
  Malonus sapnas,bet reikšmė nieko gera nežada.

  nav-left
 3. avatar nav-left

  Sapnavau moters dvasia kazkur gatveje (saligatvyje). Daug kartu bandziau nufotografuoti, bet kas kart, kai tik jau “nusitaikydavau”, ji dingdavo, o po to ir vel atsirasdavo… O keisciausia, kad as visai jos nebijojau :) Tikriausiai del to nes, kiek pamenu, buvau su kazkuo :D

  nav-left

Leave a comment