nav-left cat-right
cat-right

Kada pildosi sapnai pagal mėnulį?

Sapnai nuo seno jau buvo aktualūs visiems žmonėms. Juk ne paslaptis, jog sapnuoja absoliučiai visi. Tiek žmogus, tiek gyvūnai. Todėl niekieno nestebina tas faktas, jog visiems įdomu, ką reiškia sapnai. Sapnų reikšmės yra įvairiai aiškinamos. Yra tam tikri standartai.

Pavyzdžiui, yra sakoma, jog jeigu sapnuojate jog iš kažkur krintate, reiškia augate. Internete yra ne vienas sapnininkas, tiesa, neretai nurašytas iš rašytinių šaltinių. Tokie tinklapiai yra reikalingi tam, jog suteiktų žmonėms informacijos apie sapnus ir jų reikšmes, mat sapnų reikšmės gali būti aiškinamos įvairiai. Arba jeigu sapnuojate kažkokią mirtį, galimas daiktas, jog tai tikrai įvyks. Tačiau sapnų reikšmės yra puikiausiai paaiškinamos moksliškai, todėl neverta bijoti savo sapnų ir laikytis prietarų. Sapnininkas aiškina viską paprastai.

Kiekvienas žmogus turi savo pasąmonę. Būtent pasąmonė veikia tuo metu, kai miega mūsų sąmonė. Miego metu stengiamasi suvirškinti informaciją, kuri nebuvo suprasta ar apdorota per visą dieną. Juk tikras faktas, kad sapnus sapnuoja tie žmonės, kurie įprastai dirba protinį darbą. Tuo tarpų fizinį darbą dirbantys žmonės sapnuoja sapnus kur kas rečiau. Sapnų reikšmė žmogui gali būti neįkainojama. Įsivaizduokite, jog jūs galite daryti sapnuose ką tik norite,. Ne vienas sportininkas jau spėjo tuo pasinaudoti, pavyzdžiui, net sportuodamas sapnuose. Tiesa, tokiam reikalui atlikti reikia suvokti, jog esi sapne ir sapnuoji. O tai pavyksta toli gražu, ne kiekvienam žmogui, kaip kad parodo sapnininkas.