nav-left cat-right
cat-right

Ką reiškia sapnuoti?

Daugeliui žmonių kyla klausimas – ką reiškia sapnuoti? ne vienas sapnininkas aiškina, jog tuo metu žmogus atsipalaiduoja. Jis sapne gali būti bet kas, kas tik nori, gali elgtis ir daryti tai, ką nori. Ne paslaptis, kaip kad sako sapnininkas, jog nuo sapnuojančiojo žmogaus priklauso ir sapno aplinka. Neretai sapnai gali aiškinti ir tam tikras traumas, priežastis, kurias sukelia mūsų įtemptos mintys.

Sapnininkas nurodo, jog pavyzdžiui, žmonės yra linkę užspausti savo tam tikrus troškimus. Nenuostabu jog tie troškimai vėliau reiškiasi per sapnus, nes bent juose žmogus gali pasijausti bent kiek laimingas pasiekęs savo tikslus. Taip veikia mūsų pasąmonė. O sapnų reikšmės gali būti taip ir paaiškinamos, jog mums, tiksliau mūsų sąmonei reikia pailsėti. Sąmonei besiilsint, visą veiksmą perima pasąmonė. Būtent ji kontroliuoja visą informacijos srautą, kurį esame patyrę per visą dieną. Tokiu būdu smegenyse yra surūšiuojama informacija, todėl miegant įsijungia tam tikri vaizdiniai, kas yra vadinama sapnais.

Sapnų reikšmės yra aiškinamos jau nuo seno, tačiau šiame informacijos bei technologijų amžiuje, sapnais jau nebetikima. Nes įsivaizduokite tai, jog žmonės augo skirtingai ir turi skirtingų išgyvenimų. O tai tik įrodo faktą, jog vieno žmogaus sapnas gali būti interpretuotas tūkstančių žmonių visiškai skirtingai. nepaisant to, sapnų reikšmės neretai žmonėms gali pridaryti nereikalingų keblumų. Todėl patartina sapnus vertinti su humoru, arba skeptiškai.