nav-left cat-right
cat-right

Forumas : 25-asis kadras

You must be logged in to post Login Register

Search 
Search Forums:


 
25-asis kadras

UserPost

22:51
2009-May-25


Dominus

Admin

Jurbarkas

posts 14

1

25-asis kadras – gydant veikiama pasąmonė
Mokslui jau seniai žinoma paslėptų vaizdo intarpų – vadinamojo 25-ojo kadro – įtaka žmogaus pasąmonei. Žmogaus akis nepastebi perėjimo nuo vieno kadro prie kito tik tuomet, jei per sekundę pasikeičia 24 kadrai.
Įrašytas 25-asis kadras, vadinamas nelegalios reklamos klasika, “elektroninio terorizmo” ginklu, paprasta rega yra nepastebimas, tačiau turi psichologinį poveikį pasąmonei.
Rusijos mokslininkas, psichiatras-narkologas Aleksandaras Krylasovas, po daugiau nei dešimtmetį trukusių eksperimentų, sukūrė metodiką, kaip šį kadrą panaudoti medicinoje, gydant su žmogaus psichika glaudžiai susijusias ligas, pavyzdžiui, alkoholizmą.
Prieš porą metų A.Krylasovas patentavo sukurtą metodiką. Dabar ji naudojama ne tik A.Krylasovo klinikoje Rusijoje, bet ir taikoma kitose šalyse. “Miramedos” medicinos centras – vienintelė vieta Lietuvoje, kur gydytojai naudoja šią metodiką.
Kaip tai veikia
Metodikos esmė ta, kad žmonės informaciją, kurią mato ir suvokia sąmoningai, gali priimti arba atmesti – tai priklauso nuo jų noro ir valios. Tuo tarpu 25-tame kadre užfiksuotą informaciją jie priima prieš savo valią, to sąmoningai nesuvokdami.
Besigydantis žmogus žiūri specialiai parengtą video medžiagą, kurioje mato vaizdus, girdi garsus, skaito su jo problema susijusias frazes. Videomedžiagoje yra ir 25-asis kadras, kurio ją žiūrintis žmogus nemato, bet kuris veikia jo pasąmonę. Žmogus, suvokiantis, kad yra priklausomas nuo alkoholio, ir norintis atsikratyti šio įpročio, atėjęs į “Miramedos” medicinos centrą ir pabendravęs su psichoterapeutu, išanalizavęs savo problemas ir gėrimo priežastis, dažniausiai atranda motyvaciją nustoti gerti, tačiau tam įgyvendinti trūksta valios.
Paslėptame kadre ir slypi svarbiausia, asmeniškai motyvuotą norą mesti gerti įtvirtinanti, informacija. Videoterapija gali padėti žmogui kontroliuoti save, slopina potraukį alkoholiui, formuoja jo nuostatą alkoholio atžvilgiu.
Vaizdo terapija nesukelia fizinių ar dvasinių nepatogumų ar baimės. Todėl po šios terapijos gyvenimo būdą pakeitę pacientai nejaučia įtampos sukeltų krizių
Ne taip seniai Lietuvoje videoterapijos metodą pradėta taikyti ir sprendžiant antsvorio problemą.
Tai ką apie tai manot? Smile


Šaltinis: pramogaukim.xz.lt

Visiems po lašinį!


Search